0216 606 45 15 0555 650 94 45

ALTEKSAN

Alteksan Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sektördeki 27 yıllık deneyimini temel alarak, günümüz teknolojisinin geldiği son noktadaki en yeni ve en iyi çözümleri projelerinde uygulamayı hedefleyen ve çözüm ortağınız olarak sizlere kaliteli hizmet vermek amacını taşıyan bir firmayız.

1991 yılında kurulan firmamız uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir. Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Merkez olarak İstanbul’da olan ve bir çok büyük fabrikanın Yüksek gerilim nakil hattı, Trafo merkezi, beton köşk, jeneratör, iç tesisat, proje, topraklama tesisatı, paratoner tesisatı, sorumlu mühendislik, danışmanlık, yüksek gerilim işletmenliği hizmetlerini tecrübesiyle vermekteyiz.

Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi bir çok tesisin A.G, Y.G, zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.

Elektrik enerjisinin daha sağlıklı, temiz kullanımı ve dağıtılması; üretimin daha kaliteli ve sorunsuz olmasına, zaman kaybının minimum değerlere indirgenerek birim maliyetlerde esnekliğe olanak sağlar. Mühendisliğin genel misyonu içerisinde yer alan bilgi ve birikimleri paylaşma ilkesi ışığında mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunmaktadır. Mühendislik yaşadığınız elektrik sorunlarını ortadan kaldıracak tecrübe, teknik bilgi, dökümantasyon ve en önemlisi gerekli tüm ekipmana sahiptir.

VİZYONUMUZ

Alteksan olarak güvenilir, deneyimli, güçlü bir teknik partner ve çözüm ortağı olma ve günümüz teknolojik alt yapısını kullanarak garantili ve maliyeti düşük mühendislik çözümleri sunmak ve mühendislik çözümlerinde efektif çözümleri geliştirmeyi hedefindedir. Alteksan Mühendisliğin ‘bir dünya firması’ olma idealine ‘kaliteli ürün ile sınırsız güncel hizmet’ ilkesi taşır.

En ileri teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçları için maliyet etkinliği yüksek ve uygulanabilir çözümler sunarız. Çünkü, gerçek kurumsal değerin temelinde, müşterilerimizle aramızda pekişen uzun süreli kalıcı ilişkilerin yer aldığını biliriz.

MİSYONUMUZ

Alteksan Mühendislik yaşam kalitesini arttırmak için elektrik taahhüt hizmetleri vermektedir. Amacımız, sektöründe lider inşaat firmalarına, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli taahhüt hizmetleri sunmaktır.

Entegre yönetim sistemimiz dökümante eder, sistemin etkinliğini ve uygunluğunu sürekli gözden geçirir ve geliştiririz. Sistemin uygulanmasını ve devamlılığını sağlamak için çalışmalar yaparız.

Entegre Yönetim sistemimiz ile ilgili amaç ve hedefleri tespit eder, sürekli gözden geçiririz.

Hizmetlerimizin çevreye, iş sağlığı ve güvenliğine etkilerini belirler ve kirliliğin ve her türlü kazaların önlenmesini amaçlarız.

Faaliyetlerimizin çevresel etkileri, iş sağlığı ve güvenliği boyutları ile ilgili yasal mevzuatlara uygun davranırız.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizi 1991´den bu yana etik kurallar çerçevesinde devam ettiririz. Bulunduğumuz ortamda, diğer kuruluşlarla sinerji içinde çalışırız.

Son kullanıcıya maksimum yaşam kalitesini sunmak için değişen teknolojiye entegre oluruz. Yaptığımız işlerde en gelişmiş altyapı sistemlerini önerir ve uygular, nihai müşterilerimize maksimum konforu sağlarız.